E-FATURA UYGULAMASI

e-GenIUS / MS Dynamics Axapta E-Fatura Add On

E-Fatura çözüm yaklaşımımızda, çözüm tasarımımızı geliştirirken mevcut piyasada sunulan çözümlerden farklı bir yol izledik. Entegrasyon yazılımları ile yeni bir server, yeni onay sistemleri, yeni yetki grupları, yeni alert mekanizmaları ile ikinci bir sistem kurup karmaşıklığı artırmanın doğru olmayacağını öngördük.


e-GenIUS Axapta Add On'u ile AXAPTA üzerindeki mevcut fatura süreçlerinizi değiştirmeden e-fatura ile ilgili tüm operasyonlarınızı da AXAPTA üzerinde yürütmenizi sağlayacak alternatif bir çözüm öneriyoruz.

e-GenIUS modülü GİB’in kullandığı UBL-TR formatında veri alışverişi yaptığı için tüm entegrasyon yazılımları ve tüm özel entegratörler ile doğal (native) entegredir. Sistemi bir entegratörden diğerine taşımak istediğinizde bir ek geliştirme ihtiyacı olmayacaktır.


Uygulama Ms Dynamics AX 2009 için yazılmış bir add-on’dur. Tüm modüller Axapta içinde kurulur ve yönetilir. Uygulama kurulumdan sonra Axapta menüsünde “eGenius” adı ile yeni bir menü başlığı oluşur. Tamamen AXAPTA uygulama standartlarına uygun olarak geliştirilmiş olan object ve class’lar sistem içinde istenilen her yerden çağırılıp standart AX fonksiyonu gibi kullanılabilir.


Yazılımımız İle İlgili Daha Detaylı Bilgi İçin Dökümanı İndiriniz..

e-GenIUS - MS Dynamics AX E-Fatura Add On

BİZE ULAŞIN

Çözüm Ortaklıkları ve Diğer Tüm Konularda Merak Ettiklerinizi Sorun.

İletişime Geç