KURUMSAL

NEDEN FARKLIYIZ?

Microsoft iş ortağı olarak Microsoft Dynamics AX ve CRM ürünleri ile ERP ve CRM ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktayız. Microsoft Dynamics ürünlerinde danışmanlık hizmetlerimizin yanısıra yazılım ve teknolojik olarak katma değer yaratacak çözümler sunarak müşterilerimize yüksek performanslı çözümler sunuyoruz. Her sektörün özel ihtiyaçları olduğunun bilincinde olarak, yazılım geliştirme ve teknoloji uzmanlığımızı kullanarak müşteriye ve sektöre özel çözümler ile standart ERP paketi uyarlaması yapan firmalardan farklılaşmaktayız.

Etkin Proje Yönetimi

ERP uyarlama ve yazılım geliştirme projelerindeki uzun yıllar yapılan istatistiklerde bütçe, zaman ve kalite değerlendirmesine göre sürekli bir gelişme sağlanmasına karşın başarı ortalamasının %60’ları geçemediği pek çok araştırma ile ortaya konmuştur. Bunun en önemli nedeni etkin proje yönetiminin yazılım sektöründe ancak son zamanlarda uygulanmaya başlanmış olmasıdır.

Proje Başarısı

Uluslararası PMI (Project Management Institute) standartlarını uygulayarak PMP (Project Management Profesional) sertifikalı, tecrübeli danışman ve proje yöneticilerimiz ile yürüttüğümüz sıkı ve disiplinli proje yönetimi anlayışımız ile en yüksek başarıyı ve katma değeri alacağınız projeler ortaya çıkartmanızı sağlıyoruz.

Katma Değeri Yüksek Projeler

Sunduğumuz ERP ve CRM paketlerine ek olarak firmanıza özel ve katma değer sağlayacak ek yazılımlar ve mobil uygulamalar ile katma değeri yüksek ve geri dönüşü hızlı projeler gerçekleştirmekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Çözüm Ortaklıkları ve Diğer Tüm Konularda Merak Ettiklerinizi Sorun.

İletişime Geç